BFB

kancelarie radców prawnych

OPIS PROJEKTU

KONSEKWENCJA W DĄŻENIU DO CELU

Dla Kancelarii BFB stworzyliśmy pełny wizerunek firmy, budując od podstaw pełną identyfikację.

Prace rozpoczęliśmy od krótkiego wywiadu ze zleceniodawcą na temat jego potrzeb, preferencji i zapotrzebowania, po czym przystąpiliśmy do projektowania logo.

Ostateczny projekt składa się z sygnetu w formie tarczy herbowej z wpisanymi w pola pierwszymi litami nazwisk oraz nowoczesnego jednoelementowego fontu.

Sygnet jest minimalistyczny, czytelny oraz elegancki, a inspiracja do jego utworzenia były szlacheckie tarcze herbowe. Trzy linie wpisane w jedno z czterech pól nawiązują do trójpodziału firmy oraz do elementów dekoracyjnych z pionowych desek obecnych już we wnętrzu biura.

Symbol przywodzi na myśl ekskluzywną, stabilną firmę o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • logo
  • identyfikacja wizualna

DEDYKOWANE AKCYDENSY

Nieodzownym elementem identyfikacji wizualnej okazały się rozbudowane akcydensy, w skład których wchodziły takie materiały jak teczki na dokumenty, pieczątki dla radców prawnych czy papier firmowy kancelarii. Nie mogło oczywiście zabraknąć również wizytówek, które wykonane w technologii multiloft dodały ekskluzywności wykonanemu na komputerze projektowi.

  • pieczątki
  • papier firmowy
  • teczki
  • wizytówki

PRAWO W SIECI

Dla klienta wizerunek poważnej, przedsiębiorczej firmy był na pierwszym miejscu dlatego też opaliśmy reklamę na promocji wizerunku eksperckiego prawników zachowując klasyczny styl ale przedstawiając go w nowoczesnym wydaniu.

W tym celu zbudowaliśmy nowy serwis www z wyszczególnieniem usług i ujętych w identyfikacji wizualnej elementów dekoracyjnych spójnych z logotypem.

Nasi copywriterzy zaproponowali treści zgodne z nowoczesnymi trendami, które następnie zostały sprawdzone i poprawione pod względem merytorycznym przez pracowników kancelarii.

  • www

SPÓJNOŚĆ MATERIAŁÓW

Dzięki pełnej współpracy ze strony klienta i kompleksowemu zamówieniu wszystkich materiałów byliśmy w stanie zadbać  o całościowy, spójny wizerunek materiałów reklamowych. Dołączając do podstawowych zestawów również gadżety reklamowe z logo klienta.

  • kubki
  • długopisy

Realizację projektu www można zobaczyć na: www.bfbk.pl