NOVA HOME

deweloper

OPIS PROJEKTU

RELAKSUJĄCY WIZERUNEK

Przy projekcie dla inwestycji nad jeziorem Nagus otrzymaliśmy zadanie wykreowania nazwy dla bliźniaczych domków o nowoczesnej ekskluzywnej formie.

  • idea
  • naming
  • treści na www

LUKSUSOWO NAD JEZIOREM NAGUS

VillaDUO to nowoczesny projekt budynku trzykondygnacyjnego w zabudowie bliźniaczej.
Budynek ten wykonany jest z najwyższej jakości materiałów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a zaprojektowana w nich przestrzeń jest przestronna i funkcjonalna.#
Tego typu inwestycja zasługiwała więc na nowoczesne, oddające atuty lokalizacji logo. Nasza agencja zaprojektowała sygnet złozony z 4 elementów, zduplikowanego domu, serca oraz wody, nawiązujący do natury. Logotypu dopełnia proste w formie, nowoczesne liternictwo.

  • logo
  • symbolizm i motyw przewodni

EKSKLUZYWNA PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA

Nowoczesny styl to czysta i funkcjonalna przestrzeń. Enklawa do której wracasz odpocząć po ciężkim dniu. To uporządkowana strefa w której wszystko ma swoje miejsce. Wchodzisz i czujesz się dobrze, to właśnie Twój dom.

Spełnij swoje marzenia oraz potrzeby i przeprowadź się do ekskluzywnego lokum sąsiadującego z jeziorem Nagus. Pozwól sobie w końcu odetchnąć pełną piersią i ciesz się życiem na które zasługujesz.
Te hasła przewodnie postanowiliśmy odzwierciedlić na nowo utworzonej responsywnej stronie internetowej z systemem CMS.

  • projekt www

BYCIE W ZGODZIE Z NATURĄ

Powiew wiatru i delikatny szelest liści. Promienie słońca padające wprost na Twoją twarz. Ulubiona książka, dobra kawa, a może kieliszek wina?

Każdy zasługuje na chwilę relaksu. Siedząc w salonie lub na tarasie możesz napawać się bliskością natury. Znajdź czas na życie, które umożliwi Ci Twój nowy dom. Położony w malowniczej zielonej okolicy, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Nagus.

Ciesz się bliskością natury nie rezygnując z zalet mieszkania w centrum.

Czyż to nie wspaniała wizja? Specjalnie dla tej inwestycji przygotowaliśmy również karty mieszkań z podziałem na poszczególne pietra kazdego z budynków.

  • karty mieszkań

Więcej materiałów można zobaczyć na: www.willaduo.pl